W pracy każdego przedsiębiorcy jedną z najważniejszych spraw jest pozyskiwanie klientów. Bez nich jego biznes by po prostu nie istniał. Co za tym idzie, ważne jest aby poznać różne, a co najważniejsze skuteczne metody pozyskiwania klientów.


Jeśli jesteś rzetelnym i profesjonalnym przedsiębiorcą z pewnością masz wielu klientów. Co jeśli mógłbyś ich mieć jeszcze więcej w naprawdę łatwy sposób? To zdecydowanie realne. Wystarczy, że dołączysz do organizacji BNI, której założeniem jest zrzeszanie najlepszych przedsiębiorców z całego świata w celu współpracy. Tworzą oni małe grupy, w których każdy jest przedstawicielem innej branży i wymieniają się nawzajem zleceniami. Członkowie potwierdzają skuteczność tej metody. Przekłada się ona bowiem na ich stale rosnące dochody i zwiększenie popularności ich firm.

W Polsce w 2016 roku dzięki BNI przedsiębiorcy przekazali sobie rekomendacje o łącznej wartości 147 milionów złotych. Świadczy to o popularności metody na zwiększanie sprzedaży właśnie przez rekomendacje.

Aby sprzedaż przez rekomendacje dzięki BNI była jeszcze skuteczniejsza, przedsiębiorcy wymieniają się nie tylko zleceniami, ale również fachową wiedzą i doświadczeniem branżowym. Organizowane są również liczne szkolenia wewnętrzne pomagające zrozumieć cały system działania organizacji.