Nowy rok dla członków organizacji BNI Polska zapowiada się niezwykle ekscytująco i pracowicie. Wyjątkowo bogata oferta spotkań i szkoleń nie powinna zaskoczyć osób, które już w to weszły, ale dla przypadkowych biznesmenów lub tych, którzy myślą o dołączeniu do tego grona, może wywrzeć wyjątkowo pozytywne wrażenie. Naprawdę w niewielu miejscach można się spotkać z takim podejściem do uczestników. Organizatorzy BNI Polska dbają o to, by każdy rok był tym przełomowym w życiu zawodowym biznesmenów.

Czego można się spodziewać?

konferencje2Konferencje biznesowe 2016 zapowiadają się bardzo ciekawie. Uczestnicy poszerzą swoją wiedzę i zwiększą umiejętności praktyczne w zakresie marketingu rekomendacji, poznają bliżej czym jest networking oraz mogą się wyspecjalizować w autoprezentacji. Z takim zapleczem będą mogli wejść w nowy rok biznesowy z podwójną siłą.

Jednymi z kluczowych wydarzeń będą szkolenia MSP, które są stworzone z myślą o nowychkonferencje3 Członkach BNI Polska. W ramach tego typu kursów można nauczyć się nie tylko wywierania dobrego pierwszego wrażenia i ogólnie skutecznej autoprezentacji, ale również efektywnego przekazywania rekomendacji oraz najlepszych metod przeprowadzania spotkań biznesowych z jednym kontrahentem. Konferencje biznesowe 2016 to obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego biznesmena.